سوال کاربر

از بین بردن و رفع موهای زائد با اپیلاسیون چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


از بین بردن و رفع موهای زائد با اپیلاسیون چگونه است؟

اپیلاسیون امروزه به یک روش رایج برای از بین بردن موهای زائد تبدیل شده است. در این روش، موها از ریشه کنده شده و رشد مجدد آنها حداقل تا 4 هفته به تاخیر می افتد. در اپیلاسیون موهای زائد، مومی که کمی حرارت داده شده روی پوست مالیده شده و یک پد روی آن کشیده می شود. پس از اینکه موم روی پوست سرد شد، با کشیدن پد، موم و موهای زائد از روی پوست برداشته می شوند. این روش به خصوص در جلسات اول ممکن است کمی درد داشته باشد.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


در اپیلاسیون موهای زائد، موها توسط موم و پد از روی پوست زدوده می شوند. برداشتن موهای زائد در اپیلاسیون باید در جهت و به شکل درست انجام شود تا موها در مرحله بعد به صورت زیرپوستی رشد نکنند. گفتنی است که اپیلاسیون یک راهکار موقت برای برداشتن موهاست.

تاریخ ثبت : 1401/04/29

پاسخ مائده


برای اپیلاسیون می تونین از موم های سرد یا گرم استفاده کنین. اگه مبتدی هستین پیشنهاد می کنم که از موم سرد استفاده کنین که بهشون میگن صمغ. این موم ها نیازی به گرم کردن ندارن. کافیه یه مقدار از موم رو بردارید و مثل خمیر تو دستتون باهاش بازی کنین تا یه مقدار نرم بشه. بعد از اینکه نرم شدش روی پوست بمالید و بعد از چسبیدن برخلاف جهت رویش موهاتون بکشیدش. چندین و چندین بار این کارو تکرار کنین تا در نهایت همه ی موها کنده بشه. موم های گرم در ابتدا خیلی خشک هستن. این موم هارو باید اول بهشون حرارت بدین تا شل بشن. بعد از اینکه کاملا شل شدن می تونین بزنین به پوست و بعد روش یه پارچه بذارید. وقتی که کاملا چسبیده شد در خلاف جهت رویش موهاتون بکشیدش. 

تاریخ ثبت : 1401/05/10

پاسخ مبینا

سمیرا

به نظر من موم سرد خیلی بهتر از موم گرم مو ها رو برمیداره اون موم های آماده ای که روی پد هست میفروشن برای صورت و بدن اصلا به درد نمیخورن.با توجه به پوست و مو میتونید موم مورد نظرتون رو استفاده کنید.بعد یکم ازش در جهت موافق رویش موها بکشید بعد پد اپیلاسیون رو بزارید روش یکم با دست فشار بدید پد رو بچسبه به موها بعد یکم بعد از پایین به بالا در جهت مخلف رویش موها یهویی بکشید.البته میتونید موم رو هم بزنید رو پد بعد بزارید پد رو روی قسمت مورد نظر و به همین شیوه بردارید موهارو.

تاریخ ثبت : 1402/01/15

پاسخ ب


با سلام و احترام 

برای بیکینی همان ژیلت خوب ولی برای موهای پا و رانها و باسن اپیلاسیون خیلی بهتر و پاکیزه تر

تاریخ ثبت : 1403/02/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


از بین بردن موهای زائد با اپیلاسیون رفع موهای زائد با اپیلاسیون

مشاهده کلینیک زیبایی