سوال کاربر

فرق و تفاوت مزوژل با فیلر زیر چشم در چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


فرق و تفاوت مزوژل با فیلر زیر چشم در چیست؟

نتیجه ای که تزریق مزوژل زیر چشم به همراه دارد، بسیار رضایت بخش تر از تزریق فیلر زیر چشم خواهد بود. در حقیقت، حجم بالای هیالورونیک اسید و سایر مواد مغذی استفاده شده در تزریق مزوژل است که موجب برتری آن می شود. به طور کلی، مزوژل تکنیکی است که به خصوص برای اطراف چشم و اطراف لب کاربرد بسیاری دارد. البته با تلفیق این دو تکنیک در جوانسازی زیر چشم می توان به نتایج شگفت انگیزی دست یافت.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


تزریق مزوژل تکنیکی برتر و بهتر از تزریق فیلر به زیر چشم است. موادی که در تزریق مزوژل استفاده می شود، از درصد اسید هیالورنیک بالایی برخوردار است. همچنین کیفیت و نتیجه تزریق مزوژل بیشتر و راضی کننده تر از تزریق فیلر به خصوص برای زیر چشم است.

تاریخ ثبت : 1401/05/02

پاسخ مبینا

سمیرا

فیلر بیشتر در پر کردن و حجم دادن بخش هایی از صورت به کار برده میشه .مزوژل واسه رفع مشکلات پوست مثل برطرف کردن تیرگی .پف و چین و چروک ناحیه اطراف چشم .برطرف کردن لکه های تیره رو پوست .پیشگیری و کنترل ریزش مو.درمان جوش و جای جوش.رفع ترک های پوستی .افزایش کیفیت کلی پوست .رفع سلولیت و… کاربرد داره .

تاریخ ثبت : 1402/01/07

پاسخ هانیه


تزریق مزوژل یه روش فوق العاده و  بهتر از تزریق فیلر به زیر چشم است. موادی که در تزریق مزوژل استفاده میشه ، از درصد اسید هیالورنیک بالایی برخورداره . همچنین کیفیت و نتیجه تزریق مزوژل بیشتر و راضی کننده تر از تزریق فیلر به خصوص برای زیر چشم هست.

تاریخ ثبت : 1402/05/12
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


فرق مزوژل با فیلر زیر چشم تفاوت مزوژل با فیلر زیر چشم

مشاهده کلینیک زیبایی