سوال کاربر

هایفوتراپی بهتره یا آر اف rf بهتر است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


هایفوتراپی بهتره یا آر اف rf بهتر است؟

هایفوتراپی و آر اف هر دو با گرم کردن پوست موجب کلاژن سازی و جوانسازی پوست می شوند. با اینحال، هایفو می تواند به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند و درمان عمیق تری داشته باشد. به طور کلی، انتخاب هایفو یا آر اف برای جوانسازی پوست باید پس از بررسی دقیق تر مشکلات پوستی توسط متخصص انجام گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


مهمترین فرقی که بین آر اف و هایفوتراپی وجود دارد، عمق نفوذ در پوست است. هایفوتراپی قدرت نفوذ بالاتری نسبت به آر اف دارد و دوره نقاهت آن بیشتر است. اگر مشکلات پوستی دارای ریشه عمیقی بوده و نیاز به درمان عمیق دارند، هایفوتراپی گزینه مناسب تری است. برای مشکلات سطحی پوست نیز آر اف عملکرد بهتری خواهد داشت.

تاریخ ثبت : 1401/04/28

پاسخ مبینا

سمیرا

هایفو و آر اف جفتشون برای سفت کردن پوست وکلاژن سازی پوست موثر هست.جفتشون چین و چروک پوست رو کاهش میده.هایفو انرژی امواج فراصوت را به صورت دقیق تر وشدیدتر منتشر میکنه در حالی که آر اف به صورت کلی گرما میرسونه.هایفو عمیق تر نفوذ میکنه بر پوست در حالیکه آر اف به این عمیق نفوذ نمیکنه.هایفو در یک جلسه انجام میشه در حالیکه آر اف ممکن به چند جلسه نیاز باشه.

تاریخ ثبت : 1402/01/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


هایفوتراپی یا rf هایفوتراپی یا آر اف هایفوتراپی بهتره یا آر اف هایفوتراپی بهتر است یا آر اف هایفوتراپی بهتر ه یا rf هایفوتراپی بهتر است یا rf

مشاهده کلینیک زیبایی