سوال کاربر

آیا میکرونیدلینگ برای ترک های پوستی خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا میکرونیدلینگ برای ترک های پوستی خوبه؟

ترک های پوستی بر اثر فشاری که به پوست وارد می شود، ایجاد می شوند. این ترک ها ممکن است در هر قسمت از پوست بدن رخ دهند. فارغ از اینکه ترک پوستی دقیقا در کجای بدن وجود دارد، می توان برای درمان آن به سراغ میکرونیدلینگ رفت. میکرونیدلینگ با تخریب بافت پوست، موجب از بین رفتن ترک و تغییر رنگ های ایجاد شده روی پوست می شود. پوستی که به طور کامل تخریب شده باشد، تحت تاثیر کلاژن های ایجاد شده قرار گرفته و بازسازی می شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


عملکرد میکرونیدلینگ به این صورت است که بافت آسیب دیده پوست را تخریب کرده و بافت جدید و سالم ایجاد می کند. همین  ویژگی میکرونیدلینگ باعث می شود که هر نوع مشکلات مربوط به پوست از جمله ترک های پوستی درمان و رفع شود.

تاریخ ثبت : 1401/10/28

پاسخ ری


ترک های پوستی هیچ اسیبی برای افراد نداره و فقط بعضیا نمیتونن از نظر زیبایی این ترک های پوسنتی رو تحمل کنند و میکرونیدلینگ یه روش کم تهاجم هست که با استفاده از سوزن های ظریف اپیدرم را سوراخ میکنه و موجب ساخت کلاژن میشه . و ترک های بدن دلیل هایی مثل چاق و لاغر شدن داره که بیشتر در خانم ها بخاطر بارداری شایع هست و میکرونیدلینگ میتونه تا حدودی درمان کنه سوزن های میکرونیدلینگ باعث ایجاد برش های میکروسکوپی در پوست و ترک های پوستی میشه که بدن با ساختن کلاژن جدید در این مناطق به اونا واکنش نشون میده و هیچ تاثیری روی لایه فوقانی پوست نداره و تنها ترک های پوستی با بازسازی کلاژن درمان می شود. و میکرو از روش های کم هزینه تری برای رفع ترک های پوستی هست.

تاریخ ثبت : 1401/12/06

پاسخ مبینا

سمیرا

بله یکی دیگه از مزیت هایی که میکرونیدلینگ داره همین رفع ترک های پوستیه

تاریخ ثبت : 1402/01/06
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


میکرونیدلینگ ترک های پوستی

مشاهده کلینیک زیبایی