سوال کاربر

چند وقت بعد از عمل جراحی زیبایی بینی میتوان باردار شد

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چند وقت بعد از عمل جراحی زیبایی بینی میتوان باردار شد

عمل بینی با بیهوشی و مصرف داروهای خاص همراه است. از همین رو توصیه می شود اقدام به بارداری پس از جراحی بینی پس از اتمام دوره نقاهت انجام شود. بهترین زمان برای بارداری حدود 3 ماه بعد از عمل بینی است.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


بارداری بلافاصله بعد از انجام جراحی زیبایی بینی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. یکی از مهمترین دلایل این ممنوعیت، ایجاد تداخل داروهای مصرفی در این دو دوره است. بهتر است بارداری بعد از جراحی زیبایی بینی با فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته ای انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ mitra


بهتره که بعد از عمل بینی صبر کنین تا دوره ی بهبودی و نقاهتتون سپری بشه و بعد اقدام به بارداری کنین. به صورت کلی پزشکا توصیه می کنن که حداقل ای 6 ماه از عمل بین گذشته باشه تا بتونین واسه بارداری اقدام کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ م.رستگار


بهتر است تحت هیچ عنوان بعد از جراحی بینی برای بچه دار شدن اقدامی نکنید و کمی صبر کنید  چونکه زمان مناسب اقدام برای بچه دار شدن بعد از جراحی بینی بین ۶ ماه الی ۱ سال است. اگر این دوران ۶ تا ۱۲ ماهه به‌صورت کامل سپری شده باشد و جراح بینی شما و دکتر که برای بار داری به آن مراجعه کردین این موضوع را تأیید کنند، خطری متوجه مادر و جنین نخواهد بود.و با خیال راحت میتوان برای این کار و فراهم کردن شرایط آن اقدام کرد. 

تاریخ ثبت : 1401/12/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چند وقت بعد از عمل بینی میتوان باردار شد بارداری بعد از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی