سوال کاربر

آیا پاکسازی پوست صورت را روشن و سفید میکند؟ و برای سفیدی پوست خوبه و باعث سفیدی و روشنی پوست میشه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا پاکسازی پوست را روشن و سفید میکند؟

پاکسازی شامل لایه برداری و از بین بردن سلولهای مرده، آلودگی ها، باکتری ها و چربی های روی پوست است. پاکسازی پوست در حقیقت موجب صاف شدن و افزایش لطافت پوست می شود. پاکسازی به شرطی می تواند موجب روشن شدن پوست می شود که پس از لایه برداری از ماسک های روشن کننده استفاده شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ ملیکا


پاکسازی صورت که به روش های مختلفی انجام میشه هم باعث آبرسانی و تغذیه ی پوست میشه و هم می تونه تا 2 درجه رنگ پوست رو روشن تر کنه. انواع روش های پاکسازی پوست صورت به 3 دسته تقسیم میشه: روش خونگی، روش آرایشگاهی و کلینیکی.

تو روش خونگی که خودتون با استفاده از مواد و خوراکی های طبیعی می تونید ماسک خونگی مناسب پوستتون رو درست کنین و به پوست بزنین. اگه قصد روشن کردن پوست رو دارید حتما از آب لیمو در ترکیب ماسکتون استفاده کنین. در روش آرایشگاهی از دستگاه های بخور مخصوص و کرم های خاصی استفاده می کنن و روش کلینیکی همکه توسط متخصص پوست انجام میشه و اثرات پاکسازی تو روش کلینیکی قوی تر بوده و ماندگاری بالاتری هم داره. 

تاریخ ثبت : 1401/03/08

پاسخ N.I


پاکسازی پوست این قدرت را دارد که موجب روشن شدن پوست شود. پاکسازی در حقیقت موجب از بین رفتن باکتری ها و آلودگی های روی پوست شده و در نهایت شادابی پوست را به ارمغان می آورد. اگر پس از هر بار پاکسازی پوست از مواد گیاهی و طبیعی موثر استفاده شود، روشنی و شفافیت آن بیشتر خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ نازی


تو فرآیند پاکسازی صورت از موادی استفاده می کنن تا سلول های مرده ی پوست رو برداشته و سلول های جدید جایگزین بشن. پاکسازی صورت هم باعث تمیز کردن پوست از جوش و آکنه و آلودگی های محیطی میشه و هم پوست رو روشن و کاملا شفاف می کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا پاکسازی پوست را روشن میکند آیا پاکسازی پوست را سفید میکند پاکسازی پوست برای سفید شدن پوست تاثیر پاکسازی بر روی سفید شدن پوست

مشاهده کلینیک زیبایی