سوال کاربر

آیا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی بستری میشویم و چه مدت زمانی بعد از عمل بینی بستری میشیم

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی بستری میشویم؟

تقریبا تمام افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند، می توانند بیمارستان را در همان روز پس از جراحی ترک کنند. در موارد نادر، در صورت داشتن حالت تهوع یا سایر مشکلات سلامتی که نیاز به نظارت دارند، ممکن است نیاز به یک شب بستری باشد.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


نیاز به بستری شدن بعد از عمل بینی، بستگی به وضعیت سلامتی بیمار دارد. در مواقع نادر و محدود ممکن است به تشخیص پزشک، بیمار نیاز به مراقبت داشته باشد. اما در اغلب موارد، بیمار در همان روز بعد از عمل جراحی مرخص می شود.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ میترا


بعد از عمل بینی و پس از گذشت 5 الی 6 ساعت در صورت عادی بودن عادی بودن همه ی علائم حیاتی توی همون روز از مطب و یا بیمارستان مرخص میشید و نیازی هم به بستری شدن وجود نداره. 

 

تاریخ ثبت : 1401/03/05

پاسخ mitra


هر عمل بینی تقریبا 1 الی 3 ساعت طول می کشه. بعد از عمل هم وقتی که شما به هوش اومدین اگه پزشک ببینه که حال شما خوبه مرخصتون می کنه و نیازی به بستری شدن نیست. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ شیدا


عمل جراحی بینی عمل خیلی سنگینی نیستش که نیاز به بستری شدن داشته باشه. معمولا بعد از ریکاوری شما مرخص میشین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/25

پاسخ مائده


نه نیازی به بستری نیست. بعد از عمل بینی دکتر میاد و علائم حیاتی شما رو چک می کنه. در صورتی که همه چی خوب باشه اصلا نیازی به بستری شدن نیست و پس از چند ساعت از مطب یا بیمارستان ترخیص میشین. 

تاریخ ثبت : 1401/04/07

پاسخ مبینا

سمیرا

خیلی ها ممکنه چون از شهرستان مراجعه میکنن برای انجام عمل بینی بیشتر این سوال رو میپرسن که عمل بینی بستری شدن داره یانه همون روز مرخص میشیم.عمل بینی چه داخل بیمارستان باشه چه داخل کلینیک نیازی به بستری شدن نداره و همون روز میتونید مرخص بشید.

تاریخ ثبت : 1402/01/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بعد از عمل بینی بستری میشویم مدت زمان بستری شدن بعد از عمل بینی چه مدت بستری شدن در بیمارستان بعد از عمل بینی نیاز است

مشاهده کلینیک زیبایی