سوال کاربر

برای لیزر موهای زائد دستگاه دایود بهتر است یا الکساندرایت بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای لیزر موهای زائد دستگاه دایود بهتر است یا الکساندرایت بهتره؟

لیزر دایود و الکساندرایت هر دو از دستگاههای لیزر محبوب و پر مصرف در ایران هستند. لیزر دایود در مقایسه با الکساندرایت دارای طول موج و عمق نفوذ بیشتری در پوست است. لیزر دایود این مزیت را دارد که برای پوست های با طیف رنگی روشن تا تیره موثر است؛ درصورتیکه لیزر الکساندرایت تنها برای تیپ های پوستی روشن 1 و 2 مناسب است.

تاریخ ثبت : 1401/01/20

پاسخ N.i


دستگاههای لیزر الکساندرایت و دایود هر دو از بهترین و مناسب ترین دستگاههای لیزر مورد استفاده در سراسر جهان هستند. این دو دستگاه از نظر کیفیت و مجهز بودن به سیستم خنک کننده، دارای بالاترین امتیاز هستند. مزیتی که دستگاه لیزر دایود دارد، کاربرد آن برای انواع پوست های روشن و تیره است. 

تاریخ ثبت : 1401/04/14

پاسخ مبینا

سمیرا

دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از بهترین دستگاه ها واسه از بین بردن موهای زائده. که با طول موج ۷۵۵nm و به صورت غیر تماسی بسیار تاثیر گذار هست .چون تماسی با بدن نداره ریسک انتقال بیماری های پوستی خیلی کمه .این لیزر برای همه جور پوستی مناسبه ‌‌.موقع لیزر ممکنه یکم درد داشته باشید…دستگاه لیزر دایود به صورت تماسی و به کمک ژل روی پوست باعث از بین رفتن موهای زائد میشه .با استفاده از طول موج ۸۰۸nmروی فولیکول‌های مو تاثیر میزاره .باعث تخریب فولیکول‌ها و از بین بردن موهای زائد میشه .

تاریخ ثبت : 1402/01/11

پاسخ ری


جفتشون دستگاه خوبی هست ،اما الکساندرایت بهتره ، طول موجش بهتر از دایود  هست اما نمیخوام بگم دایود بده اما السکاندایت بهتره.

تاریخ ثبت : 1402/02/31

پاسخ Mary


جفتشون از دستگاه های خیلی خوب هستن ، البته بستگی به موهات داره اگه موهای زائد و نازک تر به نسبت داری بهتر از الکساندریت استفاده کنی 

اما اگه موهات ضخیم هر جفت دستگاه میتونه نتیجه خوبی بهت بده 

تاریخ ثبت : 1402/03/16
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر دایود بهتر است یا الکساندرایت مقایسه دستگاه لیزر دایود با الکساندرایت

مشاهده کلینیک زیبایی