سوال کاربر

انواع روش های زاویه سازی برای فک صورت چیست؟

تاریخ ثبت : 1400/09/03
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

انواع روش های زاویه سازی فک چیست؟

می توان گفت برای زاویه سازی فک روش های تهاجمی مثل عمل جراحی و روش های غیر تهاجمی مختلفی که بدون نیاز به عمل جراحی می توان زاویه سازی فک را انجام داد که در زیر شرح می دهیم :

 

زاویه سازی فک با عمل جراحی :

در این روش با عمل جراحی مقداری از استخوان فک و چانه برداشته می شود.

 

زاویه سازی فک با نخ :

زاویه سازی فک با نخ تقریبا به مدت دو سال ماندگاری دارد، در این روش بدون استفاده از جراحی نخ هایی که جذب بدن می شوند در ناحیه مورد نظر قرار داده می شود که باعث لیفت ناحیه و زاویه سازی فک خواهد شد.

 

زاویه سازی فک با تزریق ژل :

در این روش ژل به ناحیه مورد نظر تزریق می شود که باعث زاویه سازی فک می شود، مدت ماندگاری زاویه سازی فک با تزریق ژل به مواردی مثل نوع ژل و... بستگی دارد.

 

زاویه سازی فک با تزریق چربی :

در این روش چربی از بدن فرد برداشته می شود و به ناحیه مورد نظر برای زاویه سازی فک تزریق می شود، باتوجه به اینکه چربی از بدن خود فرد برداشته میشود پس زده نمی شود و معمولا روشی ایمن به حساب می آید، طبیعی است که مقدار کمی از چربی تزریق شده توسط بدن جذب می شود و مقدار بیشتر آن باقی می ماند، ماندگاری چربی های باقی تقریبا همانند سایر چربی های بدن می باشد که ممکن است مدت زمان طولانی باقی بماند یا بر اثر تغذیه، فعالیت های بدنی و... مدت ماندگاری کمتری یا بیشتری داشته باشد.

 

زاویه سازی فک با تزریق بوتاکس :

با تزریق بوتاکس در واقع ناحیه مورد نظر فلج می شود تا ضعیف و کوچک شود و باعث زاویه سازی فک شود، مدت ماندگاری این روش معمولا کمتر از شش ماه می باشد.

 

زاویه سازی فک با ورزش :

تمرینات ورزشی برای زاویه سازی فک وجود دارند که در دراز مدت و اصولی انجام شوند می توانند تاثیر کمی داشته باشند، معمولا تاثیر کم است و نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد.

 

ممکن است هر روش زاویه سازی فک که برای شخصی مناسب بوده برای شما مناسب نباشد، بهتر است روش زاویه سازی فک را با مشورت پزشکتان انتخاب کنید، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده متخصص زیبایی بر روی متخصص زیبایی کلیک کنید.

تاریخ ثبت : 1400/09/03
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


انواع روش های زاویه سازی فک انواع روش های زاویه سازی فک صورت روش های زاویه سازی فک و چانه روش های زاویه سازی فک مردان روش های زاویه سازی فک زنان

مشاهده کلینیک زیبایی