سوال کاربر

راه حل خانگی برای فهمیدن بارداری چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


راه حل خانگی برای فهمیدن بارداری چیست؟

برای فهمیدن راههای بارداری در خانه نیاز به نمونه ادرار است. این نمونه ادرار بهتر است هنگام صبح گرفته شده باشد.
•    نمونه ادرار خود را برای 10 دقیقه درون یک ظرف نگه دارید. اگر روی آن یک لایه ایجاد شد، نشان از بارداری می دهد.
•    یک قاصدک را ضدعفونی کرده و درون یک ظرف قرار دهید. در این ظرف ادرار کنید. اگر پس از 4 دقیقه آب این ظرف دارای لکه های قرمز شده و تغییر کند، نشان از بارداری خواهد بود.
•    ادرار خود را به آرامی در ظرفی حاوی سرکه بریزید. اگر این محلول تغییر رنگ داشته باشد، نشانه بارداری است.
•    کمی خمیر دندان سفید در کف کاسه پخش کنید. نمونه ادرار خود را درون آن بریزید. در صورتی که تغییر رنگ وجود داشت، احتمال بارداری وجود دارد.
•    نمونه ادرار خود را درون مایع سفیدکننده بریزید. اگر این ترکیب منجر به ایجاد حالاتی از فوم شد، احتمال دارد که باردار باشید.
•    ادرار خود را روی قندی که درون ظرف گذاشته اید، بریزید. اگر قند حل نشد و به شکل شکر در آمد، نشان می دهد که باردار هستید. در غیر این صورت، قند کاملا حل شده و به شکل محلول در می آید.
•    کلم قرمز را در آب بجوشانید و بگذارید که سرد شود. نمونه ادرار خود را به آن اضافه کنید. درصورتیکه تغییر رنگ وجود داشته باشد، بارداری هستید.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ مبینا

سمیرا

یه چند تا تست بارداری بزارید داخل خونه این دقیق ترین راهشه.البته اگه پریودیتون دقیق هست میتونید با تاخیر در پریودی احتمال بارداری رو یدید و وقتی از تست های خونگی استفاده کردید و مطمئن شدید باردار هستید به آزماشگاه برید که بدونید دقیق چندماهه باردارید.حالا اگه به هر دلیلی خواستید از روش خونگی استفاده کنید میتونید یکم سرکه رو به ادرار اضافه کنید اگه بعد 5 دقیقه تغیر رنگ داد یعنی نتیجه مثبته.

تاریخ ثبت : 1402/01/16
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


فهمیدن بارداری در خانه راه حل فهمیدن بارداری در منزل

مشاهده کلینیک زیبایی