سوال کاربر

استفاده کمپرس یخ بعد از میکرونیدلینگ چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


کمپرس یخ بعد از میکرونیدلینگ چگونه است؟

کمپرس یخ بعد از میکرونیدلینگ می تواند در رفع سریع تر کبودی و تورم کمک کننده باشد. اما نحوه استفاده از کمپرس سرد روی صورت پس از میکرونیدلینگ باید درست انجام شود. برای اینکار لازم است یخ را کاملا با یک حوله نرم پوشاند و سپس آن را روی صورت به آرامی و بدون خشونت حرکت داد. قرار دادن مستقیم یخ روی صورت به هیچ عنوان صحیح نبوده و فرایند بهبودی را با اختلال رو به رو خواهد کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


با کمپرس یخ بعد از میکرونیدلینگ می توان از میزان التهاب، قرمزی و کبودی پوست کاست. برای استفاده از کمپرس یخ ضروری است که آن را داخل پارچه نرم پیچید و سپس روی پوست قرار داد.

تاریخ ثبت : 1401/02/31

پاسخ مبینا

سمیرا

برای کاهش درد و التهاب و قرمزی بعد میکرونیدلینگ کمپرس یخ خوبه میتونید انجام بدید .

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ Mary


معمولا کمپرس یخ رو برای رفع قرمزی و اگه کبود شده باشه برای رفع کبودی میزارن، برای این کار یا از داروخانه کمپرس یخ میگیری و استفاده می‌کنی،  یا میتونی قالب یخ تو نایلون فریزر بزاری بعدش داخل حوله بپیچونی و روی صورتت ماساژ بدیش ، اما متداول نباشه مثلا بعد از چند دقیقه استفاده از کمپرس یخ یه استراحت به پوستت بده 

تاریخ ثبت : 1402/03/07

پاسخ هانیه


باعث کم شدن قرمزی و کبودی صورت میشه ، اما یخ نباید مستقیما روی پوستتون بزارید ، میتونید اونو به طور غیر مستقیم ، روی حوله یا کمپرس بزارید 

تاریخ ثبت : 1402/05/26

پاسخ ماهک


بعد از میکرو بیلدینگ معمولا یکم پوستت ملتهب شده یکی از کارهایی که اون التهاب کمتر می‌کنه همین استفاده از کمپرس یخ هستش 

بهتر بعد از اینکه کار میکروت تموم شد حدود ۲۰ دقیقه کمپرس یخ بزاری روی صورتت البته به اضای هر ۲۰ ثانیه ای که میزاری ۱۰ ثانیه مکث کن بعد مجدد انجام بده . 

تاریخ ثبت : 1402/05/27

پاسخ هانیه
استفاده از کمپرس یخ (یا آیس پک) پس از میکرونیدلینگ به عنوان بخشی از مراقبت‌های پسااجرایی ممکن است به مزایایی همچون کاهش التهاب، ترمیم سریع‌تر پوست و بهبود ترشحات پوستی کمک کند. برای استفاده درست از کمپرس یخ پس از میکرونیدلینگ، مراقبت‌های زیر را مد نظر داشته باشید:
قبل از هر چیز، پوست خود را با ملایمی تمیز کنید تا از هر گونه آلودگی یا آرایش پاک شود.

 

تاریخ ثبت : 1402/05/30
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


کمپرس یخ بعد از میکرونیدلینگ استفاده از یخ بعد از میکرونیدلینگ

مشاهده کلینیک زیبایی