سوال کاربر

دستگاه لیزر سایناشور بهتر است یا کندلا بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


دستگاه لیزر سایناشور بهتر است یا کندلا بهتره

در دستگاه لیزر کندلا گاز خنک کننده با قدرت بالا تعبیه شده است. از طرفی، این دستگاه دارای هندپیس قابل تعویض است که موجب رعایت موازین بهداشتی با استانداردهای بالا می شود. گرچه دستگاه لیزر سایناشور نیز دارای سیستم خنک کننده است، اما این سیستم بدون اعمال گاز خنک کننده کار می کند که ممکن است سوزش بیشتری به همراه داشته باشد.

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


دستگاه لیزر سایناشور و دستگاه لیزر کندلا هر دو از دستگاههای معتبر جهانی محسوب می شوند. دستگاه لیزر کندلا به دلیل داشتن طول موج و قدرت خنک کنندگی مناسب و دارا بودن دقت بسیار بالا، همواره از محبوبیت بالایی برخوردار است. البته دستگاه لیزر سایناشور نیز از استانداردهای قابل توجهی برخوردار است. به طور کلی، دستگاه سایناشور در رتبه پایین تری از دستگاه کندلا قرار می گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/02/29

پاسخ ملیکا


همونطوری که می دونین در حال حاضر از تکنولوژی لیزر واسه رفع موهای زائد نواحی مختلف بدن استفاده می کنن. حالا برای لیزر کردن دستگاه های مختلفی تو بازار وجود داره و افراد رو با این سوال مواجهه می کنه که کدوم دستگاه بهتره؟ واقعیتش اینه که نمیشه گفت کدوم دستگاه لیزر بهتر از اون یکیه چونکه هر کدومشون واسه یک نوع پوست مناسب هستن. به طور مثال سایناشور و کندلا هر دوتاشون جزو بهترین دستگاه های لیزر شناخته شده هستن. خیلیا فک می کنن که دستگاه لیزر الکس کندلا بهتر از سایناشوره. اما لازمه بدونین که این دستگاه با همه ی مزیت هایی که داره واسه کسایی که موهای خیلی نازک و روشنی دارن مناسب نیست اما واسه موهای تیره و ضخیم خوب عمل می کنه. بنابراین دستگاه لیزر خوب و بد نداریم چون هرکدوم کاربرد خاص خودشونو دارن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/30

پاسخ شیدا


سایناشور و کندلا هر دوتاشون جزو بهترین دستگاه های لیزر هستن. در مقایسه ی این دودستگاه باید بگم که کندلا بهتره به این دلیل که سیستم خنک کننده ی بهتری داره و در حین لیزر شما درد و سوزش خیلی کمتری رو احساس می کنین. در واقع باید بدونین که فقط دستگاه های لیزر کندلا هستن که از دستگاه های خنک کننده ی دینامیلی برخوردار هستن که این موضوع موجب میشه کمترین میزان آسیب به پوست وارد بشه. بقیه ی دستگاه ها سیستم خنک کنندشون متفاوته. 

تاریخ ثبت : 1401/03/30
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


سایناشور یا کندلا دستگاه لیزر سایناشور یا کندلا دستگاه لیزر سایناشور بهتر است یا کندلا بهتره

مشاهده کلینیک زیبایی