سوال کاربر

دستگاه لیزر سایناشور بهتر است یا کندلا بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


دستگاه لیزر سایناشور بهتر است یا کندلا بهتره

در دستگاه لیزر کندلا گاز خنک کننده با قدرت بالا تعبیه شده است. از طرفی، این دستگاه دارای هندپیس قابل تعویض است که موجب رعایت موازین بهداشتی با استانداردهای بالا می شود. گرچه دستگاه لیزر سایناشور نیز دارای سیستم خنک کننده است، اما این سیستم بدون اعمال گاز خنک کننده کار می کند که ممکن است سوزش بیشتری به همراه داشته باشد.

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


دستگاه لیزر سایناشور و دستگاه لیزر کندلا هر دو از دستگاههای معتبر جهانی محسوب می شوند. دستگاه لیزر کندلا به دلیل داشتن طول موج و قدرت خنک کنندگی مناسب و دارا بودن دقت بسیار بالا، همواره از محبوبیت بالایی برخوردار است. البته دستگاه لیزر سایناشور نیز از استانداردهای قابل توجهی برخوردار است. به طور کلی، دستگاه سایناشور در رتبه پایین تری از دستگاه کندلا قرار می گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/02/29

پاسخ ملیکا


همونطوری که می دونین در حال حاضر از تکنولوژی لیزر واسه رفع موهای زائد نواحی مختلف بدن استفاده می کنن. حالا برای لیزر کردن دستگاه های مختلفی تو بازار وجود داره و افراد رو با این سوال مواجهه می کنه که کدوم دستگاه بهتره؟ واقعیتش اینه که نمیشه گفت کدوم دستگاه لیزر بهتر از اون یکیه چونکه هر کدومشون واسه یک نوع پوست مناسب هستن. به طور مثال سایناشور و کندلا هر دوتاشون جزو بهترین دستگاه های لیزر شناخته شده هستن. خیلیا فک می کنن که دستگاه لیزر الکس کندلا بهتر از سایناشوره. اما لازمه بدونین که این دستگاه با همه ی مزیت هایی که داره واسه کسایی که موهای خیلی نازک و روشنی دارن مناسب نیست اما واسه موهای تیره و ضخیم خوب عمل می کنه. بنابراین دستگاه لیزر خوب و بد نداریم چون هرکدوم کاربرد خاص خودشونو دارن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/30

پاسخ شیدا


سایناشور و کندلا هر دوتاشون جزو بهترین دستگاه های لیزر هستن. در مقایسه ی این دودستگاه باید بگم که کندلا بهتره به این دلیل که سیستم خنک کننده ی بهتری داره و در حین لیزر شما درد و سوزش خیلی کمتری رو احساس می کنین. در واقع باید بدونین که فقط دستگاه های لیزر کندلا هستن که از دستگاه های خنک کننده ی دینامیلی برخوردار هستن که این موضوع موجب میشه کمترین میزان آسیب به پوست وارد بشه. بقیه ی دستگاه ها سیستم خنک کنندشون متفاوته. 

تاریخ ثبت : 1401/03/30

پاسخ م.رستگار


بر اساس استفاده خودم و دوستانم از هر دو دستگاه و میتونم بگم کندلا به نسبت بهتر از ساینا شور است ‌. و نتیجه بهتری نیز می دهد و حتی بعضی از دستگاه های کندلا توانایی از بین بردن پرز مو رو هم دارند اما حتما برای تهیه آن بهتر است از یه جای معتبر تهیه کنید چون فیک این دستگاه ها نیزدر بازار زیاد است . 

تاریخ ثبت : 1401/12/05

پاسخ مبینا

سمیرا

جفتش دو برند معتبر و محبوب لیزر در سراسر  جهان هست تفاوت اش اینه که در سایناشور درد کمتری نسبت به بقیه دستگاه ها داره .نیاز به مراقبت کمتری داره و میتونید بعدش سرکار برید و به بقیه کارهای روزمره تون برسید . برای افرادی با پوست های تیره و روشن کاربرد داره .با غیر فعال کردن فولیکول‌های مو .رشد موهای زائد برای همیشه متوقف میشه .کمترین صدمه رو به پوست وارد میکنه و برای نواحی مختلف بدن قابل استفاده است.کاملا ایمن و مورد تایید fdaآمریکا هست.تعداد جلسات لازم در لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور ۴تا ۶ جلسه هست در حالیکه در لیزر با دستگاه کندلا بین ۸ تا ۱۲ جلسه هست

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ Mary


من خودم کندلا رو پیشنهاد میکنم چون خودم استفاده کردم و خیلی زود جواب میده و همچنین  خیلی از دستگاه های لیزر روی قسمت های بدن که موی پرزی دارن جواب نمیده اما کندلا قسمت هایی مثل بازو که جنس موهاش پرزی هستشم خیلی خوب جواب میده 

اما دستگاه دایناسور هم جز دستگاه های خیلی خوب و معتبر و تایم جواب گرفتن ازش خیلی کوتاه تر از کندلاس اما کندلا درد کمتری داره و آسیب کمتری به پوستتون میزنه .

تاریخ ثبت : 1402/02/13

پاسخ ری


هر دوی این دستگاه  خوبه و بستگی به جایی که میرید داره

تاریخ ثبت : 1402/04/18

پاسخ ماهک


جفتشون از دستگاه های خیلی خوب برای لیزر هستند 

اما اگه پوستت یکم نازک باشه ممکنه کندلا یکم کبودت کنه و اینکه کندلا از نظر بهداشتی ، بهداشتی تره چون با پوستت در تماس نیست اما حدود ۲۴ ساعت اصلا نباید به اون ناحیه آب بزنی یا بهتر که اصلا در معرض نور خورشید نباشه 

ساینا شور نسبتا درد نداره و بعدش میتونی بری راحت دوش بگیری و هیچ اختلالی ایجاد نمیشه 

در کل جفتشون خوبن ، فقط باید یه جای خوب انجام بدی که کارشو با دقت انجام بده و هیچ قسمتی جانندازه. 

تاریخ ثبت : 1402/05/04
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر سایناشور سایناشور یا کندلا دستگاه لیزر سایناشور دستگاه لیزر الیت پلاس سایناشور لیزر سایناشور بهتر است یا کندلا دستگاه لیزر الیت پلاس بهتر است یا کندلا دستگاه سایناشور دستگاه سایناشور بهتره یا کندلا دستگاه لیزر سایناشور خوبه؟ دستگاه الیت پلاس سایناشور یا کندلا دستگاه لیزر سایناشور یا کندلا

مشاهده کلینیک زیبایی