سوال کاربر

لیزر برای رفع و از بین بردن موهای زائد بهتر است یا موم بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


لیزر برای رفع و از بین بردن موهای زائد بهتر است یا موم بهتره

موم در اپیلاسیون موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد و کار آن کندن موها از ریشه است. موم در اصل موهای زائد را برای یک مدت کوتاه از بین می برد و لازم است هر دو یا سه هفته تکرار شود. لیزر یک راهکار برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه است. لیزر پس از 6 تا 8 جلسه ریشه و پیاز موها را به طور کامل سوزانده و از بین می برد. این تکنیک اگر به درستی انجام شود، تنها لازم است یک بار در سال تکرار شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


لیزر و موم هر دو برای رفع موهای زائد به کار می روند، اما تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند.  لیزر موها را به صورت دائم و تقریباً برای همیشه می سوزاند و از بین می برد. با استفاده از موم، موهای زائد تنها برای مدت زمان موقت و حدودا دو هفته‌ای از بین خواهند رفت. بدیهی است که انجام لیزر بسیار بهتر از موم خواهد بود و برای تداوم ماندگاری، کافیست که یک بار در سال تکرار شود.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ سمیرا

سمیرا

در حال حاضر بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد لیزر موهای زائده خیلی خیلی با روش های دیگه فرق داره

سریعتره و دائمیه و دردسرش کمترا قابل مقایسه با موم نیست

تاریخ ثبت : 1401/03/03

پاسخ ملیکا


واسه رفع موهای زائد نواحی مختلف بدن روش های مختلفی وجود داره. استفاده از موم یکی از  روش های سنتی رفع موهای زائد بدنه. این روش از اونجایی که موقتی هستش شما رو مجبور می کنه که هر چند روز یکبار یا در بهترین حالت هر یکی دو هفته یکبار ازش استفاده کنین. علاوه بر این اگه پوستتون خیلی حساسه و از پسوریازیس یا اگزما رنج می برین و یا اگه به طور کلی آدم کم تحملی بوده و تحمل درد رو ندارید کاندید خوبی واسه این روش نیستین. یه روش مدن و جدیدتر واسه خلاص شدن از شد موهای زائد لیزره. لیزر برخلاف موم یه روش دائمی بی خطر و بدون درده و بعد از سپری کردن تعداد جلسات می تونم بگم که دیگه هیچ وقت شاهد رشد مجدد موهای زائد نخواهید بود! 

 

تاریخ ثبت : 1401/03/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر بهتر است یا موم لیزر بهتره یا موم

مشاهده کلینیک زیبایی