سوال کاربر

آیا عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک برگشت پذیر است

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک برگشت پذیر است

سیستم بدن همواره در حال فعالیت است و می تواند موجب تولید و تجمع چربی شود. این فرایند پس از عمل لیپوماتیک نیز از بین نرفته و پابرجاست. بنابراین احتمال برگشت پذیر بودن لیپوماتیک وجود دارد. برای پیشگیری از برگشت لیپوماتیک می توان تکنیک هایی را به کار برد:
•    رژیم غذایی مناسب و سالم
•    تحرک و فعالیت های ورزشی
 

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


در عمل لیپوماتیک، چربی های بدن متلاشی شده و دفع می شوند. با توجه به اینکه چربی بافتی فعال در بدن است، امکان ایجاد و رشد مجدد آن وجود دارد. بنابراین عمل لیپوماتیک ممکن است برگشت پذیر باشد. با این حال با رعایت نکات مربوط به تغذیه و ورزش، می توان ماندگاری عمل لیپوماتیک را تا مدت طولانی و حتی دائمی حفظ کرد.

تاریخ ثبت : 1401/04/31

پاسخ مائده


همونطور که می دونین لیپوماتیک یه عمل زیبایی محسوب میشه که هدفش حذف چربی های اضافه ی بدن و تناسب اندامه. خیلی از افرادی که قصد انجام این نوع عمل زیبایی رو دارن از بازگشت چاقی میترسن و نگران به هدر رفتن هزینه هاشون هستن. نکته ای که باید در خصوص این عمل بدونین این هستش که هدف از انجام لیپوماتیک فقط خارج کردن چربی های اضافه ی بدن هستش. در واقع این عمل هیچ تاثیری روی بحث اشتها و متابولیسم بدن شما نداره و اگه شما بعد از انجام لیپوماتک همچنان مثل قبل سراغ خوراکی ها و غذاهای چرب و شیرین برید این احتمال وجود داره که اندامتون مثل حالت قبل بشه. برای جلوگیری از چاق شدن مجدد باید حتما توجه خیلی زیادی روی تغذیه خودتون داشته باشین و به توصیه های مراقبتی پزشک هم توجه کنین. ورزش کردن رو فراموش نکنین و در طول روز حتما به میزان کافی آب بخورین. 

تاریخ ثبت : 1401/06/18
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا لیپوماتیک برگشت پذیر است بازگشت چربی بعد از لیپوماتیک

مشاهده کلینیک زیبایی