سوال کاربر

آیا سابسیژن برای پیشانی خوبه؟ و چه تاثیر و کاربرد هایی داره؟

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا سابسیژن پیشانی خوبه؟

سابسیژن پیشانی اغلب در دو تا سه جلسه انجام می گیرد. این تکنیک بدون اینکه برش و زخم های زیادی روی پوست ایجاد کند، به کلاژن و الاستین سازی پرداخته و موجب جوانسازی پوست می شود. سابسیژن پیشانی اغلب با چند هدف انجام می گیرد:
•    از بین بردن جای جوش، بخیه، جراحی، بیماری و...
•    از بین بردن چین و چروک
•    از بین بردن فرورفتگی ها
 

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ مائده


همونطور که میدونین جوش ها و آکنه ها معمولا تو نواحی پیشونی و گونه ها ظاهر میشن. بعضی از جوش ها حتی بعد از برطرف شدن از خودشون یه سری اثراتی رو روی پوست به جا میذارن. با تکنیک سابسیژن می تونین اثرات جوش رو از پیشونی و گونه ها از بین ببرین. سابسیژن به صورت کلی تکنیک خیلی خوبیه چونکه هم دوره ی نقاهت خیلی خیلی کوتاه تری نسبت به روش های دیگه داره و هم اینکه هزینش کاملا معقول و به صرفس. علاوه بر این پزشک از بی حسی موضعی استفاده میکنه و شما در طول درمان با این تکنیک دردی رو احساس نمی کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/06/16

پاسخ مبینا

سمیرا

سابسیژن پیشانی یه روش خوب واسه از بین بردن جای جوش و اسکار زخم هست .با انجام سابسیژن چند سال جوون تر میشید .سابسیژن روشی هست که قسمت های زیرین پوست رو برش میدن در این روش از تیغ استفاده نمیشه .با این روش مشکلاتی که در قسمت زیرین پوست بوجود میان از بین میرن .کسایی که پوستشون آکنه .زخم عمیق .سالک . جوش .داره با این روش از بین میره و پوستشون صاف میشه .

تاریخ ثبت : 1402/01/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


سابسیژن پیشانی سابسیژن برای پیشانی

مشاهده کلینیک زیبایی