سوال کاربر

کربوکسی تراپی بهتر است یا لیزر بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


کربوکسی تراپی بهتر است یا لیزر بهتره

کربوکسی تراپی جوانسازی پوست را به صورت موضعی و لیزر آن را به صورت عمیق انجام می دهد. بنابراین برای تعیین اینکه کدام یک روش مناسب و بهتری است، باید وضعیت پوست مورد بررسی قرار گیرد. هر دو این روش ها برای تکمیل درمان به 6 تا 10 جلسه نیاز خواهند داشت. گفتنی است که لیزر درمانی هزینه ای بیشتر از کربوکسی تراپی دارد.

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


برای جوانسازی پوست راهکارهای متعددی وجود دارد که انتخاب هر یک از آنها باید بر مبنای پوست و شدت آسیب پوستی انتخاب شود. با استفاده از کربوکسی تراپی میتوان آندسته از مشکلات پوستی که سطحی هستند را برطرف کرد. با استفاده از لیزر نیز میتوان مشکلاتی که ریشه عمیقی در لایه های زیرین پوست دارند را رفع کرد. کربوکسی تراپی و لیزر هر دو زمانی موثر خواهند دوره درمان کاملی داشته باشند. 

تاریخ ثبت : 1401/05/15

پاسخ مبینا

سمیرا

لیزر برای از بین بردن چین و چروک .ضایعات عمیق و سطحی .جای اسکار .زخم و آسیب های پوستی .افتادگی پوست .جلوگیری از پیری زودرس .لکه های پوستی .زگیل .از بین بردن ترک های ناشی از لاغری و زایمان ‌.کوچک کردن منافذ عروق پوستی .در کربوکسی تراپی .گاز دی اکسید کربن رو به لایه های زیرین پوست تزریق میکنن باعث کلاژن سازی میشه و باعث از بین رفتن چین و چروک میشه . با دکترتون مشورت کنید با توجه به اون انتظاری که دارید کدوم روش رو براتون بهتر میدونه 

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


کربوکسی تراپی یا لیزر کربوکسی تراپی بهتره یا لیزر کربوکسی تراپی بهتر است یا لیزر

مشاهده کلینیک زیبایی