سوال کاربر

میکرونیدلینگ مو در خانه چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


میکرونیدلینگ مو در خانه چگونه است؟

میکرونیدلینگ مو را می توان در خانه و یا در کلینیک زیبایی انجام داد. البته برای اینکه میکرونیدلینگ به نتایج مطلوبی دست یابد، بهتر است اجرای آن را به دستانی با تجربه سپرد. برای انجام میکرونیدلینگ در خانه نیز بهتر است از شخصی دیگر کمک گرفت؛ چراکه دسترسی به تمام نقاط کف سر توسط خود فرد کمی پیچیده خواهد بود. برای انجام میکرونیدلینگ در خانه می توان مراحل زیر را انجام داد:
1.    تهیه دستگاه میکرونیدلینگ خانگی
2.    شستشوی پوست سر و پاک کردن آلودگی ها از آن
3.    انتخاب سوزن های استریل و مناسب
4.    تنظیم عمق و سرعت نفوذ سوزن ها به پوست سر
5.    اعمال بی حسی روی پوست
6.    انجام میکرونیدلینگ
7.    اقدام برای مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
 

تاریخ ثبت : 1401/01/19

پاسخ N.i


برای انجام میکرونیدلینگ در خانه ابتدا باید یک دستگاه خانگی مناسب تهیه کرد. این دستگاه باید مجهز به سوزن های استریل شده و روی عمق نفوذ مناسب تنظیم شود. در مرحله بعد، موهای سر شسته شده و با اعمال بی حسی آماده میکرونیدلینگ می شود. بهتر است که برای انجام میکرونیدلینگ در خانه از یک فرد کاربلد کمک گرفت تا این کار با کیفیت بهتری انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/09/12

پاسخ ری


برای انجام میکرونیدلینگ توی خونه اول حتما باید دستگاه مناسب خونگی خریداری کنید و تقریبا قیمت رو به بالایی هم داره . و بعدش باید به طور تخصصی انجام روش میکرو رو یاد بگیرید . و به طور تخصصی انجام بدید . نظر من این هست که شما پیش یه متخصص خوب برید تا براتون انجام بدن .

تاریخ ثبت : 1401/12/02

پاسخ مبینا

سمیرا

میکرونیدلینگ مو دقیقا مثل میکرونیدلینگ پوست با ایجاد زخم هایی در سربتعث میشه فولیکول های مو بازسازی بشن.باعث رویش مجدد موها میشه.کسایی که موهی کم پشتی دارن میتونن با این روش موهاشونو پرپشت تر کنن.برای اینکه قبلش درد نداشته باشید 45 دقیقه قبلش از بی حس کننده های موضعی استفاده میکنن.کمتر از 10 دقیقه طول میکشه جلسه درمان.اگه میخواید خودتون انجام بدید سعی کنید اموزش هاشو کامل یادبگیرید و اطلاعات جامع و کاملی داشته باشید در این زمینه ولی به نظر من اون پولی که میخواید صرف خرید دستگاه و وقتتون صرف اموزش هاش بشه که تازه خودتون ممکنه به اندازه ی اون متخصص خوب انجام ندید همونا برید پیش یه متخصص خوب با خیال راحت انجام میده براتون

تاریخ ثبت : 1402/01/14

پاسخ Mary


به نظرم خیلی ریسک داره که خودت بخوای تو خونه این کارو انجام بدی بهتر بدی پیش یه متخصص و بخوای برات انجام بده چون اینجوری هم باید دستگاه بخری هم اگه درست بلد نباشی انجام بدی ممکنه آسیب بزنی به موهات یا پوستت و یا دسترسی به همه نقاط سرت تو خونه و تنهایی خیلی مشکله و ممکنه اذیت و خیال بشی و ، وسط کار ولش کنی ….. به نظرم خودت انجام نده.

تاریخ ثبت : 1402/04/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


میکرونیدلینگ مو در خانه میکرونیدلینگ برای مو میکرونیدلینگ مو در خانه میکرونیدلینگ مو در منزل

مشاهده کلینیک زیبایی