سوال کاربر

پرواز بعد از تزریق ژل به لب چگونه باشد؟ و مسافرت با هواپیما بعد از تزریق ژل چگونه باشد؟

تاریخ ثبت : 1401/01/18
پاسخ سایت

پاسخ سایت


پرواز بعد از تزریق ژل لب چگونه باشد؟

بهتر است که تزریق ژل و پرواز با هواپیما با مدتی فاصله از هم انجام شوند. همواره توصیه می شود که از اقدام به پرواز بلافاصله پس از تزریق ژل پرهیز شود؛ به خصوص اگر پرواز زمان طولانی داشته و تزریق ژل برای اولین بار انجام شود. ممنوعیت پرواز حداقل تا یک هفته بعد از تزریق ژل لب به دلیل فشاری است که ممکن است به بافت پوست وارد شده و اثرات ژل را از بین ببرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/18

پاسخ مائده


معمولا گفته میشه که بعد از تزریق ژل به لب ها بلافاصله بهتره که سوار هواپیما نشید و دلیلش هم اینه که فشار هوای داخل کابین هواپیما می تونه باعث افزایش ورم و حتی ایجاد کبودی بشه. به همین علت بهتره که بعد از تزریق ژل حداقل به مدت یک هفته سوار هواپیما نشید. 

تاریخ ثبت : 1401/06/08

پاسخ مبینا

سمیرا

این سوال رو از دکترتون بپرسید .معمولا بهتره بعد از تزریق ژل به لب یکم فاصله بندازید .مخصوصا اگه اولین بارتونه که ژل میزنید.خیلی ها فکر میکنن بلافاصله بعد تزریق ژل هیچ اشکالی نداره که سوار هواپیما بشن .اما حقیقت اینه که انجام این کار میتونه به طور کامل نتیجه ی درمان رو از بین ببره .مخصوصا اگه پرواز بلافاصله بعد تزریق باشه و یا مدت پرواز زیاد باشه .پروازتون رو حداقل ۳ الی ۷ روز بعد تزریق فیلر ست کنید .و توی این ۷ روز کافئین و الکل نخورید .پس هیچوقت پرواز خودتون و بعد تزریق ژل انجام ندید.و حداقل یه هفته بعد پرواز کنید .چون فشار هوا باعث میشه ورم و کبودی هاتون بیشتر بشه .حتی پرواز بعد یک هفته هم ورم و کبودی رو زیاد میکنه.بعد پرواز کمپرس یخ بزارید.ممکنه تاثیر هواپیما بعد ژل باعث بشه به نتیجه دلخواهتون نرسید.تازه صورتتون هم پف کنه.

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ Mary


یکی از چیزایی که برای منم عجیب بودش همین بود ، که نباید بعد از تزریق ژل تا یه مدت مسافرت هوایی داشته باشی 

تعیین این مدت با خود دکترته 

و اگه نیاز بود حتما این کارو انجام بدی بهتر قبلش با دکترت مشورت کنی ، فکر نمی کنم راهی وجود نداشته باشه ، ولی خب قطعا مراقبت زیاد میخواد. 

تاریخ ثبت : 1402/03/14

پاسخ ری


این سوال خیلی مهمی هست اینکه بعد از طزریق اصلا نباید بلافاصله پرواز داشته باشید بخاطر اینکه باعث میشه اکسیژن توی مغزتون کمتر و کمتر بشه به همین خاطر حتما با پزشکتون این مسله رو در میون بزارید و دوره ای که نباید برخی کار هارو انجام بدید ازش بپرسید

تاریخ ثبت : 1402/04/28

پاسخ ماهک


فکر نکنم تاثیری بزاره 

یعنی حداقل من تا حالا نشنیدم بعد از تزریق بگن مسافرت هوایی نرید . نمیدونم 

تاریخ ثبت : 1402/06/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


پرواز بعد از تزریق ژل لب مسافرت با هواپیما بعد از تزریق ژل به لب

مشاهده کلینیک زیبایی