سوال کاربر

تزریق بوتاکس زئومین بهتر است یا دیسپورت بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/17
پاسخ سایت

پاسخ سایت


تزریق بوتاکس زئومین بهتر است یا دیسپورت بهتره؟

زئومین یک شبه بوتاکس غیریخچالی و دیسپورت یک شبه بوتاکس یخچالی است. در ساخت زئومین از مواد غیر شیمیایی و کاملا سازگار با بدن استفاده می شود، اما در ساخت دیسپورت از مواد شیمیایی نیز بهره گرفته می شود. زئومین برای آن دسته از افراد که دارای سیستم ایمنی ضعیف بوده و نسبت به مواد بوتاکس حساس هستند، گزینه مناسب تری است. با اینحال دیسپورت دارای قدرت و ماندگاری طولانی تری است.

تاریخ ثبت : 1401/01/17

پاسخ N.i


بوتاکس زئومین و دیسپورت تمایزات بسیاری با یکدیگر دارند. اگر به دنبال بوتاکسی هستید که ماندگاری طولانی مدت داشته باشد، دیسپورت گزینه مناسب تری است. با این حال، بوتاکس زئومین بهترین گزینه برای افرادی است که از حساسیت بالا و سیستم ایمنی ضعیف برخوردار هستند.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ مبینا

سمیرا

انواع مارک بوتاکس و شبه بوتاکس مثل زئومین و دیسپورت عملکرد یکسانی دارن .فلج کردن یا غیر فعال کردن عضلات اخم و ریلکس کردن چین و چروک ها .ترکیبات بوتاکس با شبه بوتاکس فرق داره به همین دلیل اثربخشی شبه بوتاکس ها مثل دیسپورت و زئومین با بوتاکس ها فرق داره .تولید کننده اصلی دیسپورت انگلستان و زئومین آلمان هست.زئومین یه شبه بوتاکس خالص و بسیار سازگار با بدن هست ‌.خیلی ها به لاکتوز حساسیت دارن برا همین اگه حساسیت دارید بهتره از زئومین استفاده کنید .دیسپورت قدرت پخش شوندگی بیشتری داره از بوتاکس قوی تره .و سریع تر عمل میکنه .بهترین گزینه برای از بین بردن خط اخم .دیسپورت نسبت به بوتاکس قیمت بالاتری داره 

تاریخ ثبت : 1402/01/11

پاسخ ری


تزریق بوتاکس کمک شاینی به رفع چین و چروک میکنه اگر شما یه فردی هستید که سیستم بدن ضعیفی دارید و بدنتون حساس هست و زود واکنش نشون میده بهتره از زئومین استفاده کنید و اگر که نه بدن شما حساس نیست و همچنان میخواید بوتاکستون بیشتر باقی بمونه از دیسپورت استفاده کنید.

تاریخ ثبت : 1402/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


بوتاکس زئومین بوتاکس دیسپورت بوتاکس زئومین یا بوتاکس دیسپورت

مشاهده کلینیک زیبایی