سوال کاربر

آیا لیزر موهای زائد صورت درد دارد و لیزر موی زائد صورت درد دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/01/17
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا لیزر موهای زائد صورت درد دارد؟

روش های لیزر موهای زائد صورت می تواند در برخی موارد عوارض جانبی مانند قرمزی، تورم و درد ایجاد کند. درد و ناراحتی در لیزر درمانی اغلب برای نواحی که پوست نازک دارند مانند لب بالایی و چانه رایج تر است. با این حال دستگاههای لیزر با فناوری های جدید، دارای سیستم خنک منحصر به فرد هستند که تا میزان قابل توجهی از درد و آسیب به بافت پوست جلوگیری می کند.

تاریخ ثبت : 1401/01/17

پاسخ N.i


احساس درد در حین لیزر موهای زائد صورت طبیعی است. بخش بزرگی از این درد با اعمال ژل خود کننده و همچنین با استفاده از دستگاههای مجهز به سیستم خنک کننده قابل کنترل است. بنابراین، آن دردی که در حین لیزر موهای زائد صورت احساس میشود، قابل تحمل و گذرا است.

تاریخ ثبت : 1401/02/26

پاسخ ملیکا


ضخامت پوست توی نقاط مختلف صورت متفاوته. به طور مثال پوست پشت لب نازک تر از بقیه جاهای صورته و شاید در زمان لیزر موهای پشت لب شما درد بیشتری رو تجربه کنین اما در نواحی دیگه ی صورت مثل چونه و زیر چونه و گونه ها و پیشونی به علت اینکه ضخامت پوست بیشتره میزان درد بسیار کمتری رو احساس می کنین اما به طور کلی درد لیزر اصلا زیاد نیست و جوریه که میشه خیلی راحت تحملش کرد. با این وجود اگه در کل آدم کم تحملی هستید و تحمل حتی یه ذره درد رو هم ندارین می تونین از پمادهای بی حسی استفاده کنید. 

تاریخ ثبت : 1401/03/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا لیزر موهای زائد صورت درد دارد آیا لیزر موی زائد صورت درد دارد درد لیزر موهای زائد صورت چقدر است

مشاهده کلینیک زیبایی